Legendarny pokój77 zamyka swoje drzwi na dobre

  • Room77 jest legendarny w kręgach Bitcoinów, znany jako Mekka Bitcoinów.
  • Room77 został po raz ostatni zmuszony do zamknięcia swoich drzwi z powodu opadu COVID.
  • Świat Bitcoinów nie byłby taki sam bez Room77 – dziękuję.

Niewiele firm może twierdzić, że odegrały one integralną rolę w historii Bitcoin’a, ale Room77 w Berlinie właśnie to zrobił. Room77 zrobił o wiele więcej niż tylko zaakceptowanie Bitcoina, stał się podstawą 0 dla przyjęcia Bitcoina i spotkań w kraju. Niezliczona ilość ludzi zebrała się w Room77, dzieląc się napojami i historiami Bitcoinów.

Niestety, to koniec drogi dla Room77 w Kreuzbergu w Berlinie, ale na pewno nie jest to koniec historii Bitcoin’a. Od wszystkich w FullyCrypto, dziękujemy za niesamowitą pracę, jaką wykonaliście pomagając rozpowszechnić Bitcoin’a w Berlinie i poza nim.

The Perfect Storm

Room77 znajdował się w samym sercu Kreuzbergu w Berlinie, dzielnicy znanej ze świadomości politycznej. Mieszkańcy tej części Berlina są bardziej świadomi problemów obecnego systemu i zazwyczaj jako pierwsi wykonują ruch, protestując lub przyjmując nowe technologie. Zespół z Room77 pomógł rozprzestrzenić Bitcoin i jego mocarstwa na całym obszarze, tworząc społeczność Bitcoinów, która rozwija się do dziś. Nie ma wątpliwości, że sukces Room77 pomógł rozprzestrzenić Bitcoin’a po Kreuzbergu.

COVID pobierający opłatę

Bitcoin może być nie do zatrzymania, ale niestety ludzie są. COVID siał spustoszenie na całym świecie, a w końcu dostał się do Room77. Ze względu na to, że mniej ludzi może podróżować zarówno w skali międzynarodowej jak i lokalnej, Room77 został zmuszony do zamknięcia swoich drzwi.

COVID zlikwidował wiele dużych firm, a także wiele mniejszych, ale wciąż nie widać końca. Niestety, lepiej jednak, aby Room77 nie został wyjęty przez bankierów i garniturów, niż aby miał szansę przeciwstawić się społeczności kryptońskiej z Kreuzbergu.

To naprawdę smutny dzień dla świata Bitcoinów, a zwłaszcza tych, którzy pielgrzymowali do Mekki Bitcoinów. Dzięki, Joerg za wszystkie fantastyczne wspomnienia i mamy nadzieję, że pokój 78 zostanie otwarty jak tylko COVID wyjedzie z miasta!